Hakkımızda

Medwin Consultancy

Biz Kimiz?

Firmamız Tıbbi Cihaz sektöründe 10 yıllık Üretim, Baş Denetçilik, Ürün ve Klinik Değerlendirme Uzmanlığı unvanlarına sahip deneyimli kadrosu ile 2019 yılında kurulmuştur.

Sektörde uzun yıllara varan Üretim ve Onaylanmış Kuruluş tecrübemiz ve bu konuda yeterli teknik donanım ve eğitimli personellerimizle siz üreticilerimizin ihtiyaç ve taleplerine gerçek ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Tıbbi Cihaz ve In-Vitro Tanı Cihazları kapsamlarında yurt içi ve yurt dışı üreticilerine Avrupa ve Amerika’ da serbest satış hakkının kazanılması için gereken tüm yasal belgelerin başvuru, takip ve sonrasındaki servis işlemleri de firmamızın müşterilerine sunduğu hizmet seçenekleri arasında yer alıyor.

Çözüm ortaklarımız ile teşvik destekleri ve yasal hizmet izinleri, üretim ve ithalat yapacak tüm firmaların resmi başvuru işlemleri firmamız tarafından kişiye ve kuruma özel çözüm önerileri ile yapılmaktadır. Ürettiğiniz tüm Tıbbi Cihaz ve In-Vitro Tanı Cihazları için Avrupa ve Amerika piyasalarında serbest dolaşımı sağlayan EN ISO 13485:2016 ve CE belgeleri ile FDA onayı için gereken tüm yasal belgelerin başvuru, takip ve sonrasındaki servis işlemleri de firmamızın müşterilerine sunduğu hizmet seçenekleri arasında yer alıyor. Bu konuda sistematik olarak işleyen bir hizmet ağı oluşturarak çözüm ortakları ile sürecinizin hızlı ve doğru ilerlemesini sağlıyoruz.

Amacımız

Onaylanmış Kuruluş ve Üretici deneyimlerimizi birleştirerek siz Tıbbi Cihaz üreticilerimize CE, FDA ve Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme süreçlerinin ilerleyişi ile birlikte üretim verimliliğiniz hakkında hızlı ve doğru bir yaklaşım sunmaktır.

Vizyonumuz

Avrupa ve Amerika piyasalarında serbest satış hakkını elde etmek isteyen tüm Tıbbi cihaz ve In-Vitro Tanı Cihazları kapsamındaki üreticilerimizin gerekli CE, FDA ve EN ISO 13485:2016 Kalite Yönetim Sisteminin kurulumu ve belgelendirme işlemlerinde stratejik çözüm ortaklarından biri haline gelmektir.

  • Bizi Arayın

+90 216 443 47 83
+90 505 108 77 19
+90 506 287 49 82

  • Whatsapp
Whatsapp

+49 176 35969679
+90 505 108 77 19

  • Bize Yazın
E-mail
  • Sosyal Medya